Srednja Bosna

Hrvatska bolnica “dr.fra Mato Nikolić” Nova Bila raspisala natječaj za posao

HRVATSKA BOLNICA “DR.FRA MATO NIKOLIĆ” NOVA BILA na temelju članka 20a. Zakona o radu („Službene novine Federacije FBiH“ broj: 26/16 i
89/18), članka 3. i 4. Uredbe o postupku prijema u radni odnos u javnom sektoru
Kantonu Središnja Bosna (Službene novine KSB br: 7/19) i Odluke o raspisivanju
natječaja broj: 01-626/20 od 25.02.2020. godine, v.d.Ravnatelja Hrvatske bolnice „Dr.
fra Mato Nikolić“ Nova Bila, r a s p i s u j e:

JAVNI NATJEČAJ za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme:

1. SPREMAČICA – 2 izvršitelja
Sa izabranim kandidatima će se potpisati ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz
ugovaranje probnog rada u trajanju od 3 mjeseca.
Opis poslova: obavljanje poslova spremačice u Bolnici.
UVJETI: pored Zakonom propisanih općih uvjeta, kandidati trebaju da ispunjavaju i
slijedeće uvjete:
– Završena osmogodišnja škola
Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:
1. Prijavu na natječaj – vlastoručno potpisanu (adresa, br.telefona),
2. Ovjerenu kopiju svjedodžbe o završenoj osmogodišnjoj školi,
3. Izvadak iz matične knjige rođenih,
4. Potvrda o prebivalištu,
Svu dokumentaciju potrebno je dostaviti u originalu ili ovjerenim kopijama.
Mjesto rada: Nova Bila, Dubrave bb
Radno vrijeme: redovno radno vrijeme
Ocjena i odabir kandidata:
Sa svim kandidatima koji ispunjavaju uvjete tražene natječajem će se održati intervju.
Ocjenu kandidata prijavljenih na natječaj izvšit će Povjerenstvo za provedbu natječaja.
Samo izabrani kandidati su obavezni, prije potpisivanja ugovora o radu, dostaviti
liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta.
Prijavu na natječaj potrebno je dostaviti preporučeno poštom ili izravno na protokol
Hrvatske bolnice “Dr. fra Mato Nikolić“ – u zatvorenoj koverti – na adresu:
HRVATSKA BOLNICA „DR. FRA MATO NIKOLIĆ“
Dubrave bb,
72 276 NOVA BILA
Na koverti je potrebno navesti: „Prijava na natječaj za prijem u radni odnos“ – Ne
otvaraj“
Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u dnevnim novinama „Dnevni list“.
Nepravovremene i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

v.d.Ravnatelja
prim.Velimir Valjan, dr.med.

Copy link